לגור בטבעון - אינדקס עסקים ומגורים בקריית טבעון

תמ"א 38 – ליווי משפטי עבור הדיירים בתהליך תמא 38

אז למה בכלל ליישם את תוכנית תמ"א 38?

תוכנית תמ"א 38 הוקמה כדי להגן על הציבור שמתגורר בבניינים שהוקמו לפני שנת 1980 מפני רעידות אדמה בסולם גבוה שיכולות לגרום לנזקים כבדים לבניין ולדייריו. מומלץ ליישם את התוכנית מהר ככל האפשר, כבר להתחיל לברר האם אתם זכאים למימוש התוכנית, לבחור חברה קבלנית ולהתחיל להיות מוגנים כמה שיותר מהר, משום שאין אנו יודעים מתי תהיה רעידת אדמה שתגרום לנזקים בבניינים לא יציבים. ככל שתמהרו ליישם את התוכנית כך תשיגו עבורכם בטחון לטווח הארוך.

מלבד השקט הנפשי שתקבלו מיישום התוכנית, תרוויחו תוספות רבות שיעזרו לכם ליהנות מיישום התוכנית עוד יותר : התקנת מעליות, הוספת מקומות חנייה, הוספת ממ"דים, מרפסות ומחסנים. סביר להניח שכבר הבנתם למה יישום תוכנית תמ"א 38 כדאית ומשתלמת ואם עדיין יש לכם ספקות לגביי התהליך ייעוץ משפטי יוכל לעזור לכם להתמודד עימן. בחרו עורך דין מקצועי ואמין שהתנסה בעבר בכל הקשור לפרויקט תמ"א 38 ובקשו ממנו שיבדוק את תנאי החוזה שניתן לכם מהקבלן והאם מה שנכתב בו אכן יכול לצאת לפועל.

ייעוץ משפטי מונע עיכובים שיכולים להיווצר בעת השיפוץ, הטעויות של הקבלן, מכירה לא אמינה ובעיקר חושף אתכם לפרטים הקטנים ומעניק לכם את הידע המלא על הזכויות להם אתם זכאים במימוש הפרויקט.

מי שאמור לשלם עבור הייעוץ המשפטי שיכול להועיל לכם כה רבות הוא הקבלן, אך בכל זאת מומלץ לוודא עם הקבלן שזה חלק מהחוזה.

לסיכום, זכרו לבדוק את כל הפרטים שעליכם לדעת על חברת הקבלן, בצעו בדיקה מעמיקה על הניסיון שלו ביישום תוכנית תמ"א 38 או תוכניות אחרות כגון פינוי בינוי הדבר בעל חשיבות ממעלה ראשונה שכן חברות שמתמחות בפרויקטים מסוג זה בעלות ניסיון וותק שיכולים להקל על הסיבוכים האפשריים.

וודאו כי אתם מכירים את התוכנית ומה בדיוק היא תספק לבניין שלכם ואל תתחילו דבר ללא ייעוץ משפטי שיכוון אתכם למקומות הנכונים ולפרטים שעליכם לדעת, שתפו את דיירי כל הבניין על היתרונות של התהליך וכי כולו יבוצע בליווי משפטי שיגן עליכם מטעויות שיכולות להיווצר בכל מצב בו ישנם המון דעות מעורבות, חשוב מאוד לדעת ולשתף את כל הפרטים בנוגע לתוכנית תמ"א 38 שכן מדובר בפרוייקט אליו מחוייבים הדיירים ואין להקל ראש בכך ולהגיע להחלטה מושכלת בהתאם לשיקולים של כל הגורמים המעורבים.

ליווי דיירים בתהליך תמא 38

חברות רבות בשוק מספקות תהליכי ליווי הדייריםתהליכי תמ”א 38, מתן ייעוץ וחוות דעת מקצועיות באתר העבודה ו-ווידוא עמידה בסטנדרטים או בהנחיות שניתנו.

השירות כולל

ליווי דיירים בתהליך תמא 38
ליווי בדק בית בתהליך תמא 38

ייצוג משפטי – ליווי דיירים בתהליך תמא 38

מאמר נוסף על ליווי הדיירים בתהליכי פינוי בינוי ותהליך תמא 38

קרית טבעון

מחפשים בעל מקצוע בטבעון?

השאירו פרטים והודעה בטופס ואנחנו ננסה לאתר עבורכם בעל מקצוע מומלץ