לגור בטבעון - אינדקס עסקים ומגורים בקריית טבעון

8 סיבות למה לקחת חברת הובלות מקצועית

הובלה זה תיק, אין ספק, צריך לארוז את כל הבית, להעמיס על משאית ולפרוק מחדש. על-אף שכלכלית תמיד נראה שיש אופציה 'למצוא חבר עם טנדר' ולחסוך עלויות, לפעמים הזול יעלה כפליים בטווח הארוך. אז למה בכל זאת לשלם לחברת הובלות מקצועית?

חברת הובלות מקצועית עובדת על-פי לו"ז שמתאים לדרישות הלקוח. כאשר לוקחים חברת הובלות לא מקצועית שלא מעסיקה מזכירה צפו לאיחורים משמעותיים בלוח הזמנים שתכננתם. והרי כולנו יודעים שיום המעבר לא מסתכם בהובלה בלבד, יש להעמיס, יש לפרוק, יש לקבוע עם בעלי מקצוע אחרים בבית החדש. הזמן שלכם יקר ולכן חשוב שהמובילים יעמדו בלוחות הזמנים ולא יקבעו לכם זמן אקראי רק על מנת לסגור עסקה ולאחר מכן יגמישו אותו לכאן ולכאן.

מהימנות ואחריות

אתם מעבירים דברי ערך ממקום למקום, חברת הובלות מקצועית לוקחת אחריות על כל הקרטונים שמסומנים כ'שביר'. אחד המובילים לוקח אחריות ובודק מול הלקוח מה שביר ומה פחות ומעדכן את שאר המובילים. בנוסף יש להם משאיות גדולות יותר, שנבחרו במיוחד למטרת העברת חפצים, לא מדובר במשאית שבבוקר עושה שליחויות קטנות ובערב הובלות.

תשלום מסודר וקבוע מראש

חברות הובלה לא מקצועיות לא תמיד יודעות איך לסגור תשלום מראש בצורה מדויקת. פתאום באמצע המעבר המובילים מתחילים לצלצל ולהגיד שיש יותר עבודה ממה שסוכם. ביום ההובלה אתם לא במצב אופטימאלי לנהל משא ומתן ולכן עלולים להידחק לפינה עם המחיר.

ראש שקט

עם חברת הובלה מקצועית אתם לא צריכים לדאוג לחנייה של המשאית, להגעה של המובילים. אפשר לנהל את המעבר בשקט ולהיות נוכחים רק כאשר אתם רוצים להיות. חברת הובלות מקצועית מעסיקה מזכירה שנמצאת בקשר ישיר עם המובילים ולכן גם כשהם לא זמינים טלפונית יש למי לצלצל במהלך היום לעדכונים והבהרות.

מקצועיות זה שם המשחק

ביום המעבר הראש טרוד במשימות שצריך 'לצלוח'. ההובלה היא משהו שיכול תמיד להשתבש ומכיוון שאנחנו לא אנשי מקצוע אנחנו חרדים בתהליך ההובלה לדברי הערך שלנו, לציוד החשמלי. חברות הובלות מקצועית יודעת איך להתנהל עם דברי ערך, הם יודעים מה הכללים הנכונים להעברת ציוד חשמל, בקיצור- הם לא צריכים אתכם איתם, הם יודעים את העבודה מהצעד הראשון ועד סוף היום.

יש עם מי לדבר

קבעתם עם חבר שיבוא עם טנדר? סגרתם עם מוביל שעובד לבד על המשאית שלו? במצב כזה לא רק שצפויים עיכובים ושיבושים בלוח הזמנים של המוביל, גם במקרה בו אתם צריכים להזיז את יום ההובלה או לשנות שעה עקב מקרה לא צפוי ברוב הפעמים יתכן שתיתקלו בתשובה שלילית. לחברת הובלות מקצועית יש צי של משאיות לרשותה כך שהלו"ז גמיש יותר לטובתכם.

עד כמה החפצים בטוחים?

במשאיות הובלה מקצועיות יש מכולה עם בידוד פנימי שרגישה פחות לכבישים בעייתיים ולמהמורות בדרך, בתוך המכולה יש רצועות ביטחון שקושרות את הציוד הרגיש והכבד לצדדים כך שהוא לא יוטל ממקום למקום בשעת הנסיעה. החפצים שלכם בטוחים יותר במשאית הובלה מקצועית.

אתם לא אחד מהמובילים

המובילים מגיעים כצוות עם נהג, לכל אחד יש אחריות משלו

אתם לא אחד מהמובילים! לא צריכים לחפש להם חנייה ולא לעזור להעמיס. חברת הובלות מקצועית לא סומכת עליכם ש'תתנו יד' ומגיעה מוכנה מבחינת צוות וציוד לחלוטין.

 

קרית טבעון

מחפשים בעל מקצוע בטבעון?

השאירו פרטים והודעה בטופס ואנחנו ננסה לאתר עבורכם בעל מקצוע מומלץ