מחפשים חברות בדק בית אמינות ורציניות באיזור קרית טבעון, רמת ישי, יקנעם והסביבה?

זאת ממש לא בעיה! באיזור ישנן מספר חברות מובילות המתמחות בבדיקת בית לפני קנייה. בתים בקרית טבעון עולים הרבה כסף ולכן משפחות רבות בוחרות לרכוש בתים ישנים על מגרשים גדולים מתוך תכנון להגדיל אותם לאחר מספר שנים. אך איך תדעו מה מצבו של הנכס שאתם קונים: האם הוא בכלל שמיש למגורים? האם לא תאלצו תוך שנה בכל זאת להשקיע עשרות אלפי שקלים בחיזוקים ותיקונים?  האם יש לו בכלל יסודות?  אל תקנו חתול בשק חברת בדק בית יכולה בעלות לא גבוהה להגיש לכם דין וחשבון מפורט הכולל את מצב הבית בכל הרמות : רמת  תוך הבית, רמת היסודות והמפרט ההנדסי, רמה בטיחותית ועוד.

מידע על מחירים של בדק בית לפי סוג הבדיקה שבה אתם חפצים

אז אל תתקמצנו על קצת כסף. בדיקת בית על ידי חברת בדק בית מקצועית יכולה להציל אתכם מטעויות גדולות. עדיף שתכירות את הליקויים באותו מבנה לפני שאתם אלו בגרים בו ואלו שהשקיעו בו את מיטב כספם ואת מיטב זמנם.

להזמנת בדק בית בקרית טבעון מחברת הבדק המקורי התקשרו עכשיו: 1-800-33-55-35

בדק בית ( משנת 2009 מקובל יותר לומר בדיקת מבנים) זאת המקבילה בעולם הבניין לטסט בעולם הרכב. אמנם בניגוד לתקנים בעולם הרכב שבו פעם בשנה עורכים טסט, הרי שעריכת בדיקה לנכס או בדיקת בית איננה נכללת בספר החוקים והתקנות של מדינת ישראל. יהיה טוב לבדוק את מצב הנכס שלכם  בתדירות של פעם בשנה עד פעם בשנתיים- פועל יוצא של גיל ומצב הנכס.

ליצירת קשר עם חברת  בדק בית המקורי : תהליך בדיקה לבית – מקצועי ומקיף התקשרו 1-800-33-55-35

במגזר הפרטי כמו במגזר העסקי, עריכת בדק בית לפני רכישה של נכס היא כמו חישוב סטטיסטי לפני שמחליטים על השקעה בהימורים.  בעבר כל התחום של עריכת בדק בית לפני רכישה נחשבה למותרות שמתאימה או לאנשים אמידים או לבעלי עסקים, במיוחד מתווכים. כיום גם זוג צעיר שעומד לרכוש את בית חלומותיו ולמשכן את שארית נוהג לערוך בדק בית רגע לפני שחותמים. בכל פנים גם אם רכשתם נכס בלי בדיקה שלו, כדאי לערוך אותה בדיעבד שכן עדיף להקדים תרופה למכה. ביצוע של בדיקה מקצועית גם עוזרת בתיאום ציפיות בין בעלי הנכס לנכס שאמור להפוך לביתם ולמבצרם.

בדק בית ובדיקת ליקויים במבנה

לאחר שעורכים בדק בית מקיף לעסק ניתן לאבחן מהם נקודות התורפה של העסק ולהכין תכנית לשיקום וחיזוק הליקויים שנתגלו. בדק בית בתחום הפרטי יגלה לנו איזה אזורים בבית נדרשים לטיפול מיידי. ברוב המקרים מדובר על ליקויים שרק אנשי מקצוע מסוגלים לאבחן ולטפל בו. חשוב שמי שבידיו אנו מפקידים את  מלאכת השיפוץ יהיה גורם לא פחות מוסמך מהגורם שערך בעבורנו בדק בית.  בדיקה של בדק בית אמורה להיעשות לכל הפחות בידי הנדסאי בניין. מי שעורך בדיקות של בדק בית מקבל על עצמו את האחריות לכל כשל שיתגלה במהלך השנה הקרובה. כלומר, בדק בית פירושו אחריות לשנה.

בדק בית מאפשר כניסה לבית בצורה בטוחה

בדק בית אמור להכין את הרכב לחורף ואת הבית למגורים בטוחים ונעימים. לעיתים צריך להחליף אי אלו אביזרים ולפעמים את כל הצנרת מא' ועד ת'.   התחום של איתור ליקויי בנייה בבתים ובדירות טרם רכישתם הולך וצובר תאוצה בישראל. כיום בשנת 2021 ישנם מאות מהנדסי בנין אשר מעניקים שירותי ייעוץ ומספקים בדיקות ודוחות בתחום הבדק בית. בעת  בדק בית לעתים נופלות טעויות אבל ישנה עדיין אחריות. המפקח על עריכת בדק בית מעניק כחלק מהשירות אחריות למקרה שהאבחנות שלו שגויות. בל מקרה חשוב לעשות מעת לעת בדיקות בית למבנים בהם אתם מבלים לא מעט מזמנכם. אין דבר יותר מבאס מלהתעורר למציאות של אין חשמל, אין מים ובקושי יש אוויר בגלל תקלה לילית של חברת החשמל במערכת בטיפול.

 

להזמנת בדיקה לפני רכישה בקרית טבעון , רמת ישי או ביקנעם – פנו עכשיו אל חברתנו בטלפון: 1-800-33-55-35

מחפשים בעל מקצוע בטבעון? לחצו כאן