יש משרדי רואי חשבון רבים וטובים בקרית טבעון .

חלק מהמשרדים יושבים בפאתי טבעון- בנופית, אלוני אבא, בית לחם הגלילית

וחלקם אפילו ברמת ישי. להלן הנבחרים:

קרבי רואה חשבון
04-9833595

מירי מור ראיית חשבון  בקרית טבעון

האיריס 8, קרית טבעון

טלפון
054-7403312

הורוביץ; אושרת; מג'ר; אפלקר; לוגסי

משרד רואי חשבון בקרית טבעון

החורש 11, קרית טבעון

טלפון
04-9832908

בן אהרון רואי חשבון

050-6447005

משרדי ראיית חשבון בצפון הארץ

ניהול פיננסי לעסק וטיפול בכל נושא המיסים אינם דברים קלי ערך. למעשה, עסקים עלולים להסתבך אך לא ייעזרו בשירותיו הטובים של משרד יעיל לראיית חשבון. משרדי ראיית חשבון מטפלים בנושאים שונים ומגוונים, למשל בפתיחת עוסקים וחברות, תיאום מס, הכנת דוחות מע"מ, מאזנים וסיכומי שנה, ביצוע ניכויים, הסדרת נושאים שונים מול פקיד השומה ועוד. מחפשים רואה חשבון טוב? כך תמצאו משרד רואי חשבון שיתאים לצרכים שלכם.
בדקו מהי ההתמחות של המשרד
כאשר אתם פונים של משרד רואי חשבון , שאלו ראשית לכל מהי התמחות המשרד. יש משרדים לראיית חשבון המתמחים בליווי עסקים קטנים. יש משרדים שעוסקים גם בייעוץ לעסקים בקשיים. יש משרדים בעלי מומחיות בטיפול בעסקים מענפים מסוימים או ייעוץ לבכירים, מנהלים. יש משרדים שעוסקים בראיית חשבון בקונספט גלובלי, שמתאים לעסקים חובקי עולם וכאלה שעובדים מול גורמים בחו"ל.
בדקו ניסיון ומוניטין
פחות רצוי לעבוד עם משרד לראיית חשבון שהוקם ממש עכשיו, על ידי רואה חשבון מתחיל. ידע, ניסיון ומוניטין אינם דברים שהולכים ברגל. טעות של רואה חשבון חסר ניסיון יכולה לעלות לכם בכסף רב. ככל שהעסק שלכם גדול, מתוחכם או סבוך יותר מבחינה עסקית ופיננסית, כך חשוב עוד יותר שהמשרד לראיית חשבון יהיה בקיא ומנוסה במיוחד.
חשוב שתקבלו שירות אישי
אם חשוב לכם לקבל מעת לעת שירות אישי, מענה לשאלה, התייעצות בנושא עסקי או כל שאלה בתחום המיסוי, מס הכנסה, ביטוח לאומי, פנסיה, טוב שיהיה לכם איש קשר זמין. וודאו עם המשרד מי מטפל בכם. זה חשוב במיוחד כאשר מדובר במשרד די גדול שבו לצד רואי חשבון יש גם פקידים, מנהלי חשבונות, יועצי מס וכן הלאה.

 

 

מחפשים בעל מקצוע בטבעון? לחצו כאן