לגור בטבעון - אינדקס עסקים ומגורים בקריית טבעון

קמינים לבתים

 

קמינים הים תאי חימום סגורים ואטומים עם דלת מזכוכית אשר בתוכך החלל הסגור בוערת אש , האש בוערת בדרכים שונות כמו גז , סולר , פחם , עץ וכו'. ולכל חומר בערה יש את היתרונות והחסרונות שלו מבחינה כלכלית ומבחינת זמן הבערה.

לכל הקמינים יש ארובה במעלה הגג \ המקום שבה הקמין נמצא והארובה "שואבת" את העשן מהקמין כלפי חוץ כדי שלא יכנס הביתה ויחניק את הסובבים אותו. מיקום הקמין בבית מאוד חשוב מבחינת חימום של כל החלל שבה הוא נמצא אם הוא יהיה באמצע החלל הוא יחמם יותר אזורים ומהירות החימום של כלל החדר תעלה לעומת זאת אם הקמינים יהיו בצד החדר ייקח זמן מסוים עד שהחום יגיע לכלל החלל.

הקמין עשוי לרוב ממתכת שאינה יכולה להישרף , אך בעבר הקמינים היו עשויים מלבנים אחת על השנייה וצלחת מתחת גדולה מעליו , לא היו ארובות או דרכי מילות של העשן לכן אף אחד לא רצה את הקמינים בבית אך הקמינים עברו תהליך שינוי והגיעו לתוצאה הכי טובה שאפשר.

הקמינים יכולים להתאים לכל בית , הם מגיעים בצורות ובצבעים שונים שיכולים להתאים לכל חדר או סלון חדש ובנוסף הם יכולים להגיע בתוך רהיט כחלק מעיצוב ומקוריות הבית ולפעמים קמינים מגיעים בתוך הקיר כדי לא לתפוס מקום בחדר לשאר החפצים.

הקמינים מפיקים חום גבוהה שיכל לעזור אפילו בבישול ואפייה ויכולים להחליף את מקומם של תנורי האפייה בבתים שונים ויכולים לחסוך בהוצאות על חשמל כי כשיש קמין בבית אף אחד לא צריך מכשיר חשמלי שימם את הבית .

מכירת קמינים לבתים

כל אחד יכול לבנות לעצמו את הקמין שלו המתאים למראה ולעיצוב של הבית , פשוט לקחת ערמת אבנים או מתכת וליצור קמין בעצמו אך הדבר אינו מומלץ בגלל הבטיחות של קמין שנעשה בבית . יכול להיות איזה פתח שיגרום לשרפה בבית או שהעשן היוצא מהקמינים יהיה מחניק ויחנוק את כל מי שנמצא בחדר.

חברת זיו קמינים מספק קמינים על בסיס גז, על נפט ועל עצים המשדרגים כל בית הן מבחינה עיצובית והן מבחינת התחושה בימי החורף הקרים.

נייד: 052-2457874

הקמינים מתאימים לכל אחד מבחינה כלכלית תוכלו למצוא קמינים שמתאימים לכל כיס ולכל הוצאה.

קרית טבעון

מחפשים בעל מקצוע בטבעון?

השאירו פרטים והודעה בטופס ואנחנו ננסה לאתר עבורכם בעל מקצוע מומלץ