אם אתם מחפשים קבלני שיפוצים מקצועיים ורציניים באיזור קרית טבעון, רמת ישי או יקנעם, אנו נסייע לכם ונמליץ לכם על מומחי שיפוצים באיזור טבעון, אתר זה יגיש לכם רשימה של שיפוצניקים בטבעון.

טבעון – שיפוץ בית

סוף סוף שיפוצניק אמין בקרית טבעון: צביק מעטו – תיקונים כליים בבתים, שיפוצים ועוד

התקשרו לצביקה: 052-2856467

יואב בהט עבודות שיפוצים לחצו כאן 

יוסי קורקוס – ידי זהב – לב זהב ושירות אמין – טלפון 052-8353894

אך בוחרים שיפוצניק? כמה טיפים:

1. בשיחת טלפון תחשוב גם על הפן האישי: עד כמה נעים לשוחח איתו? האם הוא כל כמה שניות אומר "נו” או שהוא מגלה סבלנות? תבחנו עד כמה הוא זמין בטלפון הנייד – התקשרתם והוא לא ענה – האם הוא חזר לאחר מכן?

2. תשבו עם עצמכם ותחשבו – מהם סדרי העדיפויות שלכם? עד כמה חשוב לי שהשיפוצניק יעמוד בלוחות הזמנים לעומת איכות העבודה? עד כמה אני מוכן לתת לשיפוצניק יד חופשית לעיצוב של הבית אם בכלל? מה יותר חשוב לחסוך בעלויות או לחסוך בכאבי ראש?…על ממך התשובות לשאלות הללו תוכלו לנסח את החוזה

3. ניתן למצוא בגוגל חוזה מול שיפוץ בית, אך החוזה שנמצא בגוגל הוא רק טיוטה ראשונית ביותר שניתן לשנות את הנוסח שלה ללא הרף – אתם קובעים מה יהיה כתוב שם ולא גוגל.

שיפוצניקים טבעון

עבודות שיפוצים

שיפוצניק בטבעון

חברות שיפוצים

קבלני שיפוצים בטעון

שיפוץ בניינים ברמת ישי

שיפוץ בתים ביקנעם

עבודות שיפוצים כלליות

במידה וכל הדרוש לכם זה עבודות שיפוץ ספציפיות: התקנת גגון למרפסת, תיקון הריצוף, שינוי תשתית בצנרת, עבודות חשמל שאינן מצריכות חשמאלי, קדיחות, התקנת ארונות קיר וכו

אז אין לכם צורך בקבלן שיפוצים אלא בהנדימן – מומחה בעבודות כלליות

לפרטים ויצירת קשר התקשרו לצביקה מעטו

טלפון 052-2856467

ליצירת קשר התקשרו עכשיו – 052-2856467

מנהלי שיפוצים בצפון

אנו לא ממליצים על כל מיני עצמאים שיודעים לצבוע קירות, אלא רק על כאלו המבצעים שיפוץ מקצועי כולל ריצוף במידת הצורך, חדרי אמבטיות כמו שצריך , אינסטלציה וביובים בצורה מקצועית, טיח וכל מה שאדם יכול להיות זקוק לו בתהליך של שיפוץ בית. כי שיפוץ  זה כמעט כמו בנייה של בית חדש וזו עבודה שצריכה להחזיק שנים רבות ולשרת את בני הבית בצורה הטובה ביותר. עדיף לשלם קצת יותר ולהזמין קבלן שיפוצים מקצועי מאשר שיפוצניק שלא ראיתם עבודות שעשה בבתים אחרים.

פיקוח בנייה בחיפה, שיפוץ דירות ובתים – היכנסו לאתר של חברת אינהאוס בע"מ- עבודות שיפוץ בצפון

https://www.inhouse-handasa.com/

 

גיל גולדברג – עיצוב פנים ואדריכלות בטבעון כולל תכנון ובנייה

התקשרו אל גיל להזמנה של  שיפוץ בית קרית טבעון טלפון 054-3041561

מחפשים בעל מקצוע בטבעון? לחצו כאן