ד"ר איתי פלאות מציע מגוון פעילויות העשרה ופנאי יוצאות דופן ואיכותיות במיוחד למבוגרים  בדגש על ערבי שירה בציבור ועל טיולים מזמרים אותם הוא מנחה ואשר כוללים מסעות בעקבות משוררים המשלבים גם הם שירה בקבוצה.

מזה למעלה מעשרים וחמש שנים מנחה ד"ר איתי פלאות אירועי וערבי זמר ושירה בציבור בארץ ובעולם.

בכל הפעילויות מודגשת שמירה מדוקדקת על רמה תרבותית גבוהה והגשה אינטיליגנטית ללא פשרות, תוך השקעה בהתאמה של הפעילויות לקהל היעד, לצרכיו ואופיו הייחודיים.

ד"ר איתי פלאות הוא מרצה בעל ניסיון רב המעבירבהרצאות מרתקות במסגרות שונות  לוועדי עובדים, בחוגי בית, בכנסים וכדומה. בנוסף, ד"ר פלאות הוא גם מורה דרך מורשה  מטעם משרד התיירות ועוסק באופן שוטף בהדרכת טיולים מזמרים ובהדרכת תיירים מהארץ ומחו"ל.  (הרצאות גם באנגלית)

את השכלתו הרחבה בתחום המוזיקה והזמר העברי רכש איתי מאז ילדותו באופן עצמאי והוא נחשב כיום כאחד המומחים בתחום ואף .מנהל אתר באינטרנט שכותרתו "סיפורו של שיר". איתי פלאות הינו בעל תעודת הוראה ותעודת מורה דרך

ערבי שירה בציבור עם איתי פלאות

ניתן להזמין מגוון פעילויות מתחום הזמר העברי, שירה בציבור לפי נושאים או זמרים ספציפיים לבחירת הלקוחות, טיולים מזמרים והפקת עצרות וטקסי זיכרון. 

לאתר של איתי פלאות – ערבי שירה בציבור

ניתן להזמין ערב בנושא ספציפי כדוגמת ערב שירי אהוד מנור, ערב שירי נתן אלתרמן, ערב שירי נעמי שמר וכך הלאה.. ליצירת קשר:  עם איתי התקשרו 052-2971119

מחפשים בעל מקצוע בטבעון? לחצו כאן