מיזמים שונים בתחום של פינוי בינוי

בישראל ישנם ערים רבות בהם תכנית תמ"א 38  כלל לא זכתה להצלחה, בייחוד באזורים אשר מחוץ לערי המרכז. תושבים רבים לא מבינים את היתרונות הרבים אשר יכולה להעניק להם ביצוע של פרוייקט תמ"א 38 בבניין בו הם גרים, ולכן מתנגדים לביצוע של העבודות הללו בבניין שלהם. חשוב להבין כי עבודות תמ"א 38 אשר מבוצעות בצורה מקצועית תוך כדי מיצוי של כל זכויות התושבים יכולות להעניק לדיירים יתרונות רבים מאוד ולאפשר להם לחיות את חייהם בדירה הרבה יותר מפנקת והרבה יותר ראויה למגורים, דבר אשר יכול להעניק להם גם רווחה נפשית וגם רווחה כלכלית.

מיגון של המבנים בפני רעידות אדמה

המטרה הראשונית של ביצוע פרוייקטים של תמ"א 38 בישראל, הייתה מיגון של הבתים מפני רעידות אדמה. על פי מחקרים שבוצעו  – ישראל נמצאת באזור סיכון לרעידות אדמה קשות ולכן מיגון של הבתים בצורה נכונה וטובה יכול להעניק יתרונות רבים מאוד לתושבים ולאפשר להם להיות מוגנים יותר בזמן של אסון חלילה. חשוב לזכור כי בישראל יש בניינים רבים אשר הינם ישנים מאוד ולא נבנו על ידי תקנים מחמירים ועם חומרים איכותיים ולכן מיגון של הבניינים הללו הינו חשוב מאוד ויכול להציל חיים. במסגרת מיגון הבניינים, הדיירים יכולים לזכות בשיפור של הדירות שלהם בצורה משמעותית ובזכויות רבות אחרות, אם רק יפנו אל עורך דין תמא 38 מקצועי אשר ידאג למיצוי של כל הזכויות הללו.

קבוצת פלוטקין בהנהלת אורן פלוטקין – מיזמים של פינוי בינוי בצפון

אורן פלוטקיןקבוצת פלוטקין מנהלת את חברת נופים, אשר מתמקדת בביצוע של פרוייקטים מורכבים בתחום התמ"א ובתחום הפינוי בינוי. בחברה הינה  בהנהלת היזם אורן פלוטקין , אשר מאחוריו מיזמים מוצלחים רבים של פינוי בינוי במרכז בארץ ובצפון .

כתבה נוספת על אורן פלוטקין

פינוי בינוי ותמא לשיפור איכות החיים של דיירי המבנה

בפרוייקט  תמא רצוי לעבוד עם יזם ידוע מנוסה והגון אשר ידאג למיצוי של כל זכויות התושבים בבניין ויוודא שהם מקבלים חלופות מגורים ראויות והגונות בזמן ביצוע עבודות הבינוי.  תמ"א 38 יכול לאפשר להם לשפר את איכות החיים שלהם בצורה משמעותית ולהפוך את הדירה שלהם להרבה יותר ראויה למגורים והרבה יותר איכותית, דירה שתעניק להם יתרונות רבים במיוחד. לכן חשוב מאוד לבחור יזם בעל ניסיון בתחום, כזה שידע כיצד לבצע את הפרוייקט בצורה הטובה ביותר מחד, אך מאידך שיזכור את כל המגיע לכם .

קבוצת פלוטקין היא הבחירה הטבעית שלכם!

מחפשים בעל מקצוע בטבעון? לחצו כאן
דילוג לתוכן