לגור בטבעון - אינדקס עסקים ומגורים בקריית טבעון

קבוצת פלוטקין מיזמי פינוי בינוי

קבוצת פלוטקין ונופים בע"מ – מיזמים שונים בתחום של פינוי בינוי

בישראל ישנם ערים רבות בהם תכנית תמ"א 38  כלל לא זכתה להצלחה, בייחוד באזורים אשר מחוץ לערי המרכז. תושבים רבים לא מבינים את היתרונות הרבים אשר יכולה להעניק להם ביצוע של פרוייקט תמ"א 38 בבניין בו הם גרים, ולכן מתנגדים לביצוע של העבודות הללו בבניין שלהם. חשוב להבין כי עבודות תמ"א 38 אשר מבוצעות בצורה מקצועית תוך כדי מיצוי של כל זכויות התושבים יכולות להעניק לדיירים יתרונות רבים מאוד ולאפשר להם לחיות את חייהם בדירה הרבה יותר מפנקת והרבה יותר ראויה למגורים, דבר אשר יכול להעניק להם גם רווחה נפשית וגם רווחה כלכלית.

מיגון של המבנים בפני רעידות אדמה

המטרה הראשונית של ביצוע פרוייקטים של תמ"א 38 בישראל, הייתה מיגון של הבתים מפני רעידות אדמה. על פי מחקרים שבוצעו  – ישראל נמצאת באזור סיכון לרעידות אדמה קשות ולכן מיגון של הבתים בצורה נכונה וטובה יכול להעניק יתרונות רבים מאוד לתושבים ולאפשר להם להיות מוגנים יותר בזמן של אסון חלילה. חשוב לזכור כי בישראל יש בניינים רבים אשר הינם ישנים מאוד ולא נבנו על ידי תקנים מחמירים ועם חומרים איכותיים ולכן מיגון של הבניינים הללו הינו חשוב מאוד ויכול להציל חיים. במסגרת מיגון הבניינים, הדיירים יכולים לזכות בשיפור של הדירות שלהם בצורה משמעותית ובזכויות רבות אחרות, אם רק יפנו אל עורך דין תמא 38 מקצועי אשר ידאג למיצוי של כל הזכויות הללו.

קבוצת פלוטקין בהנהלת אורן פלוטקין – מיזמים של פינוי בינוי בצפון

אורן פלוטקיןקבוצת פלוטקין מנהלת את חברת נופים, אשר מתמקדת בביצוע של פרוייקטים מורכבים בתחום התמ"א ובתחום הפינוי בינוי. בחברה הינה  בהנהלת היזם אורן פלוטקין , אשר מאחוריו מיזמים מוצלחים רבים של פינוי בינוי במרכז בארץ ובצפון .

פינוי בינוי ותמא לשיפור איכות החיים של דיירי המבנה

בפרוייקט  תמא רצוי לעבוד עם יזם ידוע מנוסה והגון אשר ידאג למיצוי של כל זכויות התושבים בבניין ויוודא שהם מקבלים חלופות מגורים ראויות והגונות בזמן ביצוע עבודות הבינוי.  תמ"א 38 יכול לאפשר להם לשפר את איכות החיים שלהם בצורה משמעותית ולהפוך את הדירה שלהם להרבה יותר ראויה למגורים והרבה יותר איכותית, דירה שתעניק להם יתרונות רבים במיוחד. לכן חשוב מאוד לבחור יזם בעל ניסיון בתחום, כזה שידע כיצד לבצע את הפרוייקט בצורה הטובה ביותר מחד, אך מאידך שיזכור את כל המגיע לכם .

קבוצת פלוטקין היא הבחירה הטבעית שלכם!

 

חברות  פינוי בינוי בישראל

 

  1. חברה להשקעות בע"מ
  2. יזמות נדלן והתחדשות בערי ישראל
  3. השקעות נדלן ובנייה בעמ
  4. אחזקות שיכון ופיתוח
  5. השקעות ובנין בעמ (1987)
  6. קרן ליזמות ופיתוח בערי ישראל
  7. נופים בע"מ – נופים בגלעד מקבוצת פלוטקין
 
 
 

פינו בינוי בישראל -השגת הסכמות עם הדיירים

אורן פלוטקין -יזם נדלן

 

המייצג את הדיירים: “על סמך הבטחות מגובות בחוזה מחייב שכרו עשרה דיירים דירות חלופיות לתקופת עבודות הבנייה. את שכר הדירה התחייבה לשלם בהרי פלוטקין, אולם בחלוף מספר חודשים ביטלה החברה, ללא התראה ובניגוד גמור להתחייבויותיה את ההמחאות בגין השכירות. כך מצאו את עצמם הדיירים המפונים נדרשים לשלם שכירות שאין ביכולתם לעמוד בה. משלא נותרה להם ברירה, הם חזרו אל בתיהם הישנים. התנהלות החברה הסבה להם נזקים כספיים, נפשיים ובריאותיים שלא ניתן לאמוד. חברת בהרי פלוטקין בגדה באמון שניתן לה על ידי דיירי הפרויקט באופן שאינו בר־שיקום”.

מחברת בהרי פלוטקין מסרו כי בימים האחרונים הגישו שלושה בעלי דירות מתוך ארבעה בקשה למתן פסק חלקי, לפיה ביקשו להצהיר כי יכבדו את הסכמי הפינוי בינוי בינם לבין החברה.

 

החברה דורשת מהנתבעים 8.6 מיליון שקל, ומבקשת מהבורר להצהיר כי הסכמי הפינוי־בינוי תקפים ומחייבים.

מנגד, טוענים הנתבעים בכתב ההגנה, שהוגש באמצעות עו”ד טל גרשטיין ממשרד גרשטיין סהר, ובתביעה שכנגד על 9.9 מיליון שקל שהוגשה נגד החברה, כי החברה רכשה את אחת הדירות מבעליה, בכיר בעיריית יבנה, תמורת 5.5 מיליון שקל, מאחר שסייע לה בהחתמות הדיירים. זאת בשעה שהתמורות ליתר הדיירים מסתכמות ב־2.1 מיליון שקל (מחיר דירה). על פי חוק פינוי־בינוי, תמורות שאינן זהות מהוות עילה לחזרת דייר מהסכמתו לעסקת פינוי־בינוי. בחברת בהרי פלוטקין הדגישו כי “המחלוקת בין השותפים אין ולא היה בה כדי לפגוע בקידום הפרויקט, וגם היא הגיעה לסיום בימים אלה”. בחברה ציינו כי הדיירים הוחזרו אל הדירות לאחר שהחברה נתנה התראה מראש ושילמה את ההובלות וההוצאות הכרוכות בכך, זאת לאחר שהבינה כי כלו כל הקצין וכי אותו קומץ בעלי דירות החליט להפר את ההסכמים ולסרב לפנות את הדירות.גורמים המעורים בעניין טענו כי מדובר בלא פחות מ'פניית פרסה' של אותם בעלי דירות, המלמדת בעיקר על מופרכות הטענות שהועלו על ידם.

 

מאמר על השמת עובדים

מאמר על קורסי פסוכמטרי

 

תוכן עניינים

קרית טבעון

מחפשים בעל מקצוע בטבעון?

השאירו פרטים והודעה בטופס ואנחנו ננסה לאתר עבורכם בעל מקצוע מומלץ