לגור בטבעון - אינדקס עסקים ומגורים בקריית טבעון

ייעוץ משכנתא בטבעון

 

רכישה של בית מגורים היא פעולה שבלתי אפשרות לבצעה ללא משכנתא מתאימה. כדי לקבל את המשכנתא הטובה ביותר, בתנאים הטובים ביותר, בלי לאבד את הידיים והרגליים חשוב להיעזר בתהליך מקדים של ייעוץ משכנתא. למרות שייעוץ שכזה ניתן לקבל גם בבנק, אין ספק שיש עדיפות לפנייה לאיש המקצוע החיצוני.

איש מקצוע בלתי תלוי מוכשר לספק:
א. ייעוץ אובייקטיבי ובלתי מוטה.

ב. השוואה אמיתית בין בנקים שונים.

ג. אבחון נכון של צרכי הלקוח, בלי הטיות לא ענייניות.

 ייעוץ משכנתא אובייקטיבי
בעבר הצרכן הפיננסי הישראלי היה תמים למדי. בכל פעם שנוצר צורך במוצר פיננסי, פשוט או מורכב, חיסכון או הלוואה, קיבל עליו הלקוח את המלצות הפקיד בלי לחשוב יותר מדי. לעומת זאת, כיום אין ספק שהצרכן הפיננסי עבר תהליך של התבגרות. לא רק שנהוג להשוות מחירים בין כמה בנקים אלא גם נהוג לשאול, להתעניין, לברר.

יועץ המשכנתא הינו מקצוע פיננסי חדש יחסית, אך כזה שמתפקד בהצלחה על רקע המציאות הישראלית הסבוכה. ייעוץ משכנתא אובייקטיבי הינו כזה שלוקח בחשבון את האינטרס של הלקוח, את מאפייניו האישיים ואת העדפותיו. אין את אומרת שלא כדאי להקשיב לפקיד הבנק אך חשוב לעשות זאת במקביל לקבלת ייעוץ פרטי.

מידע נוסף על ייעוץ משכנתא  באתר קרנות נאמנות

 

מצליחים לחסוף בעזרת ייעץ משכנתא מקצועי 
קבלת ייעוץ משכנתאות איכותי יכול להוביל למציאות שבה מרוויחים עד עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים לאורך השנים. החיסכון הזה מושג בזכות:
א. התאמה נכונה יותר של תמהיל המשכנתא למאפייני הלקוח והכנסותיו.

ב. היכרות עם שוק המשכנתאות ועם כלל המערכת הפיננסית בתחום זה.

ג. יכולת לבצע מכרזים בין בנקים שונים לקבלת הצעות מחיר עבור מספר גדול של לקוחות.

ד. יכולת לשנות תנאים של משכנתא קיימת, באמצעות תהליכי מחזור ושינוי.

ה. הבנה טובה יותר של האפשרויות השונות, ובחירה מושכלת ביניהם.

הוצאה משתלמת
אמנם נכון שייעוץ משכנתאות פרטי הינו שירות שעולה כסף, אבל בהשוואה לאפשרות החיסכון, מדובר בעלות זניחה ממש, במיוחד כאשר מדובר ברכישת דירה, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בקניית דירה באזור המרכז, שהיא אחת ההוצאות הגבוהות ביותר בחייו של אדם, אם לא הגבוהה שבהן. טעות בהתאמת המשכנתא הנכונה או חמור מכך – בחירה בריבית יקרה אפילו במעט, יובילו לתשלומי יתר מיותרים.

לכן, יותר ויותר צרכנים כבר מבינים שייעוץ פרטי אמנם כרוך בתשלום אבל מדובר, ללא ספק, בהוצאה משתלמת.

לצורך קבלת ייעוץ מקצועי התחום מלאו פרטים בטופס ונשמח לעזור

רוצים לקחת משכנתא ולא מצליחים להבין כמה זה יעלה לכם?

ברשת האינטרנט ישנם אתרים נפלאים המציעים בחינם מחשבון משכנתא, דרכו ניתן לחשב את עלות ה-משכנתא שלכם, לפי העלות של הבית או דירה, לפי מספר השנים, לפי גובה הריבית.

עם מחשבוני משכנתא- איש לא יוכל לעבוד עליכם. אתם עושים לבד את חישוב המשכנתא. משווים במהרוה בין ההצעות השונות שקיבלתם, וכך ניתן לבחור את ההצעה המשתלמת או הנוחה יותר לרכישת בית, או נכנס או דירה חדשה.

מחשבון עליו אנחנו ממליצים:

מחשבון משכנתא של בנק לאומי:

http://www.bankleumi.co.il/vgnprod/balmash/mortgageCalc/mortgage_calc.asp?id=cHelp

גלשו ותהנו- קניית דירה מעולם לא הייתה קלה יותר!

קניית דירה בטבעון היא לא עניין זול. השתמשו במחשבוני המשכנתא כדי לדעת שקניית בית בקריית טבעון לא תשאיר אתכם מרוששים וכבולים שנים רבות. פנו לסוכני הביטוח שלנו וקבלו את כל המידע הדרוש לכם לגבי ביטוח משכנתא טבעון.

מחפשים סוכן ביטוח בקרית טבעון? פנו אלינו ואנו נדאג שחברות הביטוח המובילות בקרית טבעון יחזרו אליכם עם הצעות מחיר לכל פוליסת ביטוח בה תחפצו: ביטוח דירה, ביטוח רכב או ביטוח משכנתא.

 

קרית טבעון

מחפשים בעל מקצוע בטבעון?

השאירו פרטים והודעה בטופס ואנחנו ננסה לאתר עבורכם בעל מקצוע מומלץ