לגור בטבעון - אינדקס עסקים ומגורים בקריית טבעון

בתים למכירה בצפון

בתים למכירה בצפון – המדריך  לקניית בתים ודירות באיזור הצפון

צפון הארץ, בשונה משאר חלקי המדינה, אינו סובל ממצוקה או ממחסור בדירות. פרויקטים רבים משווקים כל העת והופכים את זירת הנדל"ן שם לפעילה ומגוונת. בתים למכירה בצפון מהווים הזדמנות יוצאת דופן למשפרי דיור שונים, בין אם הם תושבי האזור או כאלה המחפשים לעצמם התחלה חדשה ומבטיחה בחלק הכי ירוק של המדינה.

 

 

אז למה דווקא בצפון?

מה נחשב בכלל לאיזור הצפוני של המדינה? עבור החיפאים והקרייתים צפון הארץ מסתכם בנהריה, מעלות, קיבוצי הגבול, קרית שמונה, צפת וכו'. עבור ה- "דרומיים" יותר אך אלה שעדיין גרים בצפון הארץ כגון המתגוררים בחדרה, קיסריה או אור עקיבא, הצפון כולל גם את איזור חיפה ואפילו טבריה. כפי שאתם יכולים לראות, בתים למכירה בצפון יכולים להיות מוצעים לכם בעיר הגדולה, בפרברים, בישובים הקהילתיים, בקיבוצים ובישובי היוקרה. המגוון עצום, איכות הבנייה גבוהה ביותר, עלות המחיה נמוכה ושלל האטרקציות לא יפסיקו לאתגר ולספק עניין לחייכם.

 

אלו פרויקטים קיימים בצפון?

יתרון נוסף של איזור הצפון על פני אזורים אחרים במדינה הוא הצפיפות הנמוכה וההשקעה הרבה של הממשלה בפיתוח סביבתי, עירוני ומרחבי. למעשה החל מעכו וצפונה ישנה הטבה משמעותית במס הכנסה, אופציה אשר תאפשר לכם לרכוש דירה חדשה או יד שנייה איכותית וגדולה יותר ולא להרגיש זאת בסוף החודש. בתים למכירה בצפון מפרויקטים חדשים נחלקים ל- 2 באופן הבא :

  • קרקעות שהופשרו – זמן הפיתוח והבנייה מסתכמים בשנתיים לערך.
  • פינוי בינוי – בניה מהירה יחסית (עד כשנה).

 

 

בתים למכירה בצפון – היצע רחב המתאים לכל אחד

מאחר ומחירי השכירות בצפון נמוכים משמעותית, כל אחד יכול למעשה לבחור דירה חדשה ולא להסתבך מבחינה כלכלית, והיצע הדירות מגוון למדי. בחיפוש קצר בעיר בוודאי תופתעו לגלות כי תוכלו לרכוש דירת 5 חדרים יד שנייה, חדשה יחסית, גם בפחות ממיליון שקלים בשכונה שקטה ונחמדה והמחירים ילכו וירדו ככל שתתרחקו מהעיר הגדולה, לכיוון הקריות, מזרחה לכיוון טבריה וצפונה לכיוון נהריה.

 

לעמוד הבית

https://www.tivon-homes.co.il/

קרית טבעון

מחפשים בעל מקצוע בטבעון?

השאירו פרטים והודעה בטופס ואנחנו ננסה לאתר עבורכם בעל מקצוע מומלץ